0
Twój koszyk

Wartości

Filozofia mojego działania jest prosta dlatego opisana jest krótko:

Wychodzę z założenia, że w naturze jest siła. Toteż w moich produktach znajdziesz tylko składniki, które bezpośrednio o niej pochodzą – bez antyzbrylaczy, fosforanów, barwników, enzymów, substancji zapachowych, mikro-plastiku i innych wypełniaczy, które znajdziesz na półce w swoim sklepie.

Bardzo ważne dla mnie było, aby w moich produktach nie było właśnie antyzbrylaczy – znajdziesz tam tylko 100% substancji czynnej.

Produkty pakuję w biodegradowalne opakowania lub całkowicie nadające się do recyklingu. Moje opakowania składają się z papieru i tektury. Jeśli pojawia się folia chroniąca przed wilgocią, to jest ona celulozowo-skrobiowa, która jest biodegradowalna. Taśma, którą zabezpieczone jest pudełko, w którym odbierasz przesyłkę, również jest papierowa. Bardzo mi zależy na tym, aby to w co pakuję moje produkty było całkowicie zgodne z wartościami takimi jak zero waste, 100% recykling i tym podobne. Dlatego, mimo iż jestem zadowolona ze stanu obecnego, nieustannie obserwuję rynek opakowań by maksymalnie zbliżyć się do ideału.

Na koniec coś, co dla mnie jest bardzo istotne. Całość procesu wytworzenia produktu, dzięki któremu ten produkt znajdzie się w Twoim domu, wykonuję sama: od dokonania wyboru półproduktów, doboru odpowiednich proporcji, następnie ich odpowiedniego wymieszania po naklejenie etykiety na opakowaniu, w które je dla Ciebie zapakuję. To oznacza, że mam całkowitą kontrolę nad realizacją przyświecających Green Margo wartości – moich wartości!

Natura to jest siła – zaproś ją do swojego domu!